Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В КІЛІЇ З МОГИЛИ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОГО ВКРАЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР

15 Лютого 2023 13:04
Ганна Ковальова
В КІЛІЇ З МОГИЛИ ЗАГИБЛОГО ВІЙСЬКОВОГО ВКРАЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР

В місті Кілія Ізмаїльського району сталась дуже неприємна історія: з могили загиблого старшого солдата Дениса Мокану невідомі вкрали державний прапор, який майорів над місцем поховання з того часу, як військового провели в останню путь. Про це повідомила дружина загиблого героя на сторінці однієї з міських груп у Фейсбуці.

▪️ Читайте також: В Кілії Одеської області викрили 24-річного колаборанта

«Сьогодні наша сім’я була шокована на власні очі тим що, у нашого любого Дениса вкрали Прапор України разом з держаком на якому він був, с кладовища “навіть яму загорнули”!!! Люди що ви робите? Чи є у вас совість брати такі речі? Кому він там заважав, ми не можемо навіть зрозуміти!», – написала вдова Ольга.

Мешканці Кілійщини розділили обурення родини Мокану. Про це свідчать коментарі під дописом Ольги.

Зрозуміло, що прапор України, за незалежність якої віддав життя старший солдат Денис Мокану, буде повернено на місце. Але в кого піднялася рука його вкрасти та для чого? Поки що це питання залишається відкритим…

Нагадаємо, в листопаді минулого року голова Кілійської міської ради В’ячеслав Чернявський видав розпорядження на встановлення флагштоків з державним прапором в місцях поховання військовослужбовців. Дану роботу проводить комунальне підприємство міськради «Добробут», а встановлення і виготовлення флагштоків відбувається в межах комплексної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Ганна Ковальова
Головне фото – демонстративне. На ньому зображені могили загиблих захисників в місті Біляївка Одеської області (джерело)

Поділитись
Зараз читають