Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В громаді Болградського району планують створити поліцейську дільницю

23 Січня 2021 09:33
Тетяна Терзі
В громаді Болградського району планують створити поліцейську дільницю

В рамках проекту “Поліцейський офіцер громади”, який направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції (ДОП), Кубейську громаду відвідала комісія українських та міжнародних експертів з правоохоронної діяльності. Про це повідомляється на сайті Кубейської громади.


Головна ціль проекту – виконання поліцейської діяльності, яка орієнтована на громаду, забзпечення безпеки місцевого населення та оперативного реагування на надзвичайні події.


Саме три села громади було обрано для реалізації пілотного проекту.
Ціль прибуття делегації полягала в попередніх перемовах для створення поліцейської дільниці – території, що обслуговуватиметься поліцейським офіцером громади.

Обговорювалося, що залежно від стану криміногенної обстановки на дільниці, вказані критерії можуть бути чинником для введення додаткових посад ДОП, старшого ДОП, помічника ДОП або утворення додаткової поліцейської дільниці.

За підтримки територіальної громади та донорських коштів поліцейські офіцери громади отримають облаштоване службове приміщення та робоче місце, службовий автомобіль, пально-мастильні матеріали тощо.

Поділитись
Зараз читають