Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В ДЮСШ міста Ізмаїл відбувся Різдвяний турнір з настільного тенісу 

21 Грудня 2023 15:03
Валерій Гайдаржи
В ДЮСШ міста Ізмаїл відбувся Різдвяний турнір з настільного тенісу 

В спортивній залі Ізмаїльської ДЮСШ пройшов відкритий Різдвяний турнір серед юнаків, дівчат та дорослих. Про це повідомили на офіційній Фейсбук сторінці Ізмаїльської ДЮСШ. 

В турнірі взяли  участь майже 50 спортсменів. Це вихованці відділення настільного тенісу ДЮСШ міста Ізмаїл, тенісисти села Холмське Болградського району та бійці військової частини 3058. Головною суддею змагань була  Ольга Петренко. 

«Недарма кажуть, що за допомогою спорту більшість людей можуть обійтися без медицини. Ті, хто є прихильниками будь-якого із видів спорту, доводять справедливість цього вислову. Спорт загартовує як фізично, так і морально, бо спорт не дарує миттєвого задоволення від перемоги. Наближення до спортивних перемог йде через довгу кропітку працю, яка крок за кроком зміцнює людину в цілому. Воля до перемоги в характері українців. Праця над собою, віра у власні сили допоможуть нам перемогти»,  – наголосив начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3058 НГУ капітан Ігор Єманов.

Переможцями змагань стали (за категоріями):

Серед юнаків 2009 р.н.і молодше: перше місце – Артем Тариця, друге місце – Нікіта Моїсеєнко, третє місце – Олексій Безщастний; 

Серед дівчат 2009 р.н. і молодше: перше місце- Катерина Павлюк, друге місце- Олена Дімова (Холмське), третє місце – Марія Баліка; 

Серед юнаків 2012 р.н. і молодше: перше місце – Андрій Петренко, друге місце – Максим Галинський, третє місце- Валентин Балабан (Холмське); 

Серед дівчат 2012 р.н. і молодше: перше місце – Єлизавета Тариця, друге місце- Варвара Бєлявська, третє місце – Віра Кравченко; 

Серед хлопців 2014 р.н: перше місце – Іван Мінчев (Холмське), друге місце – Михайло Бохчанов;

Серед дорослих жінок: перше місце – Катерина Полтавська.

Серед дорослих чоловіків: перше місце- Нікіта Александров (боєць військової частини 3058), друге місце – Артем Тариця, третє місце – Ярослав Губанов (боєць військової частини 3058). 

Серед ветеранів: перше місце – Віталій Федоренко, друге місце – Леонід Башмаков,  третє місце – Яків Чубенко. 

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо всім спортсменам успіхів і нових перемог! Дякуємо Збройним силам України за захист і можливість продовжувати заняття улюбленим видом спорту і брати участь у змаганнях! Все буде Україна! Слава ЗСУ!”, – зазначили в групі Ізмаїльської ДЮСШ.

Всі переможці та призери змагань отримали грамоти та медалі відділу фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради. Нагородження провів президент федерації настільного тенісу міста Ізмаїл Юрій Голубєв. Також федерація настільного тенісу організувала для  дітей турніру  солодке частування.

Фото Ізмаїльської ДЮСШ, військової частини 3058 НГУ

Поділитись
Зараз читають