Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Бородинській громаді відремонтували Центр первинної медико-санітарної допомоги

02 Березня 2024 14:55
Наталя Іванова
В Бородинській громаді відремонтували Центр первинної медико-санітарної допомоги

В Бородінській громаді відбулось урочисте відкриття нового приміщення Бородінського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Про це повідомили в Болградській РВА.

В заході взяли участь перший заступник голови Болгарської РВА Валерій Єребакан, Бородінський селищний голова Іван Кюссе, благочинний Тарутинського округу Архімандрит Аліпій, начальник відділу охорони здоров’я Дмитро Куруч, представники та лікарі медичних закладів області та громади й мешканці.

Керівники привітали всіх присутніх з такою знаковою подією для Бородінської громади.Приміщення Центру первинної медичної допомоги світлі, комфортні й сучасно облаштовані”, – зазначили в пресслужбі РВА.

Окрім цього в цей день в оновленому Центрі провели прийом мешканців громади лікарі Одеського регіонального протипухлинного центру та проєкту фонду Народонаселення ООН “Мобільні бригади репродуктивного здоров’я”.

Усі присутні мали можливість бути оглянутими у висококваліфікованих лікарів вузьких спеціальностей – онкогінеколог, мамолог, офтальмолог, невролог, лікар УЗД, уролог. Зробити мамографію можна було у пересувному кабінеті.

Лікарі користувались як сучасним обладнанням, що вже є у Бородінській лікарні, так і тим, що привезли з собою.

Поділитись
Зараз читають