Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПРАЦЮВАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА» (ВІДЕО)

19 Жовтня 2022 13:01
Ганна Ковальова
В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПРАЦЮВАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА» (ВІДЕО)

В Болградській районній військовій адміністрації відбулася презентація Благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА». Фонд буде збирати благодійні внески на потреби Збройних Сил України, а також особам, які постраждали від рашистської агресії.

Голова фонду Олексій Строганов має досвід у допомозі ЗСУ, які боронили Україну на Харківському та Донецькому напрямках. Він допомагав закуповувати та доставляти військову амуніцію Захисникам України. Зараз свою діяльність Олексій продовжує у Болградському районі. Він бере на себе обов’язок принципової позиції щодо звітності діяльності фонду.

«Наш фонд займається психологічною та фізичною допомогою постраждалим від агресії російської федерації. Ми працюємо прозоро. Будемо висвітлювати скільки коштів зайшло на рахунки, скільки витрачено і на що. Ми будемо робити обов’язкові фотозвіти, обов’язкова співпраця з громадою, з волонтерами», – повідомив Олексій Строганов, голова БФ «Ліга добрих справ ЮА» 

До «Ліги добрих справ» увійшла вже відома в районі волонтерка Оксана Кілафли, дружина військовослужбовця. Вона теж має неабиякий досвід у волонтерстві та звітності витрачених коштів.

«До тепер ми всі працювали як окремі волонтери чи групи волонтерів. Ми працювали на особистій довірі, так, ми звітували про витрачені гроші, але, я вважаю, що це було не зовсім правильно. Фонд дозволить, по-перше, збільшити рівень допомоги, по-друге,  збільшити рівень відкритості. Люди будуть бачити, куди витрачаються їх благодійні внески.  Запитів насправді зараз дуже багато, серце від того рветься. Ми мусимо допомагати!», – сказала Оксана Кілафли.

Третьою стороною цього фонду стане місцева влада в особі начальника БРВА Геннадія Бамбури. 

«Ми закликаємо мешканців району та бізнес долучитися до збору коштів для наших ЗСУ та постраждалих осіб. Тільки так ми можемо перемогти!», – закликав начальник Болградської РВА

Єдиний централізований збір коштів – полегшить допомогу Захисникам країни, але без участі людей він не зможе працювати.

Посильні благодійні внески можна направляти на ці реквізити з позначкою «Благодійний внесок»:

Найменування отримувача: БФ “ЛIГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА”

Код отримувача: 44724712

Рахунок в форматі згідно стандарту IBAN: UA623052990000026002044915646

Назва Банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Подивитися відеорепортаж можна на нашому ютуб-каналі за посиланням.

Серафим Савченко

Поділитись
Зараз читають