Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ, ЯКА ЗМЕНШИТЬ ТРАФІК НА ТРАСІ ОДЕСА-РЕНІ (ФОТО)

09 Вересня 2022 17:33
Ганна Ковальова
В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ, ЯКА ЗМЕНШИТЬ ТРАФІК НА ТРАСІ ОДЕСА-РЕНІ (ФОТО)

На півдні Одеської області розпочався аварійний ремонт найбільш зруйнованої ділянки автомобільної дороги Т-16-27 КПП «Серпневе» – Тарутине – Арциз – Сарата. Про це повідомила Служба автомобільних доріг в Одеській області.

Наразі на ділянці км 25 – км 40, тривають роботи з розпушування старого асфальтобетонного покриття та відновлення профілю дорожнього одягу. Також планується виконати роботи з ліквідації руйнувань та деформацій шару дорожнього одягу з послідуючим нанесенням дорожньої розмітки та влаштуванню узбіччя.

Роботи з аварійного ремонту ділянки дороги Т-16-27 виконуються в межах експлуатаційного утримання.

«Автомобільні дороги півдня Одещини сьогодні працюють на свій максимум. Т-16-27 дорога, яка повинна зменшити навантаження на М-15 Одеса -Рені, та відкриє маршрут до Республіки Молдови через менш задіяні сьогодні КПП, якими сьогодні не користуються, в тому числі через незадовільний стан покриття» – написав керівник САД Андрій Донченко.

Раніше «Махала» писала, що декілька днів поспіль на трасі Одеса-Рені відбуваються дорожньо-транспортні пригоди. Зазвичай за участю фур. 9 вересня біля села Кирнички зіштовхнулися три фури. 8 вересня біля села Монаші сталася ДТП за участю вантажівки та легкового автомобіляВ результаті аварії на місці події загинув 27-річний водій легкового автомобіля і його 2-річний син. 5 вересня поблизу селища Новоселівка Ізмаїльського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі великовагового автомобіля та мікроавтобуса. В результаті аварії двоє людей загинули.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають