Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградському районі розпочався ремонт найбільш аварійних ділянок доріг між населеними пунктами

19 Жовтня 2023 16:04
Тетяна Терзі
В Болградському районі розпочався ремонт найбільш аварійних ділянок доріг між населеними пунктами

В Болградському районі розпочалися ремонтні роботи на ділянках доріг загального користування місцевого значення, які перебувають в найгіршому стані. На це з Одеського обласного бюджету виділено 50 млн грн. Про це повідомляє Болградська РВА.

Зараз  роботи ведуться на автомобільних дорогах С-16-02-03 «Ярове – Лужанка – Рівне» протяжністю 14,2 км та О-16-07-09 «Кубей-Василівка-Кам’янка» на ділянці між населеними пунктами Василівка та Калчева – довжиною 11 км.

На початку листопада розпочнуться ремонтні роботи на дорозі О-16-02-02 «Арциз – Виноградівка- Спаське» на ділянці «Виноградівка – Плоцьк» протяжністю 13 км для забезпечення транспортного сполучення з центром громади (м. Арциз).

Ці дороги перебувають в край незадовільному стані. Це ускладнює рух транспорту і несе загрозу життю людей.

Нагадаємо, до редакції видання «Махала» зверталися мешканці села Калчево щодо незадовільного стану дороги Калчево-Василівка. Василівський сільський голова Петро Бойчев повідомив виданню “Махала”, що в громаді є дорога, яка перебуває в ще гіршому стані. Це дорога до села Голиця. Але коштів навіть на співфінансування ремонту доріг громада немає. Петро Бойчев тоді звернувся до голови РВА Михайла Шарафаненка.

Михайло Шарафаненко, Петро Бойчев, староста села Калчева Георгій Касім

Зараз на ділянці дороги «Калчева – Василівка» проводиться облаштування вирівнювального шару дорожнього покриття. “Для ремонту дороги на село Голиця плануємо застосувати відходи після фрезування доріг з Василівки, залатаємо найбільші ями», – повідомив “Махалі” Петро Бойчев.

Фото Болградської РВА

Поділитись
Зараз читають