Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградській громаді зупинилося серце відомої вчительки музичної школи

13 Січня 2024 12:36
Ганна Ковальова
В Болградській громаді зупинилося серце відомої вчительки музичної школи

Пішла у вічність вчителька Болградської музичної школи, відома в громаді скрипалька Хаджиогло Анжеліка Олександрівна. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на Болградську музичну школу.

Незабаром викладачка мала б відсвяткувати своє 55-річчя, але її серце зупинилося сьогодні, 13 січня, близько шостої години ранку внаслідок тяжкої тривалої хвороби.

Анжеліка Олександрівка більшість свого життя присвятила мистецтву. Тривалий час працювала в Болградській музичній школі вчителькою класу скрипки. За свій талант неодноразово була визнана на Всеукраїнських та Міжнародних творчих конкурсах, у 2016 році стала Жінкою року Болградського району в номінації “Культура та мистецтво”. Окрім цього скрипалька брала активну участь у житті громади, виступаючи на культурно-масових заходах як соло, так і разом зі своїми колегами та вихованцями.

Всі, хто знав Анжеліку Олександрівну згадують її як виховану, талановиту, доброзичливу та чуйну людину з великим серцем. ЇЇ смерть – це непоправна втрата для Болградської громади.

Поділитись
Зараз читають