Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ МАТЧІ З МІНІ – ФУТБОЛУ

17 Травня 2022 11:04
Софія Чебан
В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ МАТЧІ З МІНІ – ФУТБОЛУ

На спортивних майданчиках м. Болград та с. Виноградівка (Болградської ТГ) пройшли попередні ігри першості з міні- футболу, у яких прийняли участь дорослі футбольні команди сел Болградської громади. Про це пише КЗ “Спорт для всіх” Болградської міської ради.

Перший етап змагань пройшов 14 травня 2022 року у с. Виноградівка. В яких прийняли участь сім команд: ФК “Болград – 1” , ФК “Болград – 2” , ФК “Курчу – 1”, ФК “Курчу – 2” , ФК “Табаки”, ФК “Оксамитне” та ФК “Залізничне”. За результатами першого етапу змагань були визначені полуфінальні пари.

15 травня на спортивному майданчику м. Болград біля гімназії ім. Г.С. Раковського відбулися полуфінальні та фінальні зустрічі.

За результатами змагань першість завоювала футбольна команда “Табаки”, друге місце посіла ФК “Болград-2”. В фіналі за 3 місце команда “Курчу – 1” з рахунком 6:4 перемогла команду “Болград-1”.

Семен Терзі, Заслужений тренер України, директор КЗ ” Спорт для всіх” Болградської міської ради розповів про ще одні змагання, які вони планують провести на наступних вихідних.

“По – перше, хочу подякувати всім учасникам змагань з міні- футболу. Все пройшло дуже гарно та цікаво. Вітаємо переможця та призерів. Також хочу наголосити, що на наступні вихідні плануємо провести ще одні змагання серед сіл Болградської громади, в яких зможуть прийняти участь ветерани футболу (35+). Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь, або прийти підтримати учасників змагання. Місце зустрічі спортивний майданчик м. Болград”, – розповів Махалі Семен Терзі.

Підготувала Софія Чебан

Фото КЗ “Спорт для всіх”

Поділитись
Зараз читають