Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болградській громаді будуть боротися з недобросовісними містянами

11 Серпня 2023 16:48
Ганна Ковальова
В Болградській громаді будуть боротися з недобросовісними містянами

В Болградській громаді розпочали боротьбу зі злісними неплатниками за вивіз сміття. З 1 вересня КП «Горводоканал» Болградської міської ради буде вивозити лише те сміття, яке зібрано в індивідуальний контейнер дійсних абонентів. Таку вказівку комунальникам надав очільник громади Сергій Димитрієв, повідомили в пресслужбі міськради.

«Це вимушений крок. Знаю, що він не одразу вплине на недобросовісних громадян, які навмисне не укладають договори з КП «Горводоканал» та накопичують борги, але при цьому виставляють для вивезення свої відходи у мішках – поряд із контейнерами, за які платять інші люди. Але згодом їм все ж таки доведеться звернутися до КП «Горводоканал», – пояснив на апаратній нараді Сергій Димитрієв.

Таким чином міська рада має намір вплинути на недбайливих містян, які не вважають за потрібне оплачувати комунальні послуги «Горводоканал», але при цьому ними користуватися.

Отримати індивідуальні контейнери для сміття можна, як і раніше, безплатно. Для цього потрібно звернутися в комунальне підприємство, погасити борги та укласти договір на надання послуг.

Окремо зазначено, що підприємство надає окрему послугу на вивезення великогабаритного сміття. Для цього слід звернутися до КП «Горводоканал» із заявою. Вартість такої послуги складає 80 гривень за куб.

Цю звістку вже почали обговорювати у суспільстві. Місцеві мешканці вважають цю міру правильною, але побоюються, що на вулицях міста зʼявиться забагато сміття.

“Правдиве рішення, але думаю, що кількість сміття збільшиться на вулицях. Хто не платив платити і не буде. Неплатників потрібно карати гривнею за непідписання договору” – висловила свою думка мешканка міста Тетяна Дємірова.

Поділитись
Зараз читають