Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді затвердили нові тарифи на водопостачання і водовідведення і пояснили причини збільшення

18 Серпня 2023 13:01
Ганна Ковальова
В Болграді затвердили нові тарифи на водопостачання і водовідведення і пояснили причини збільшення

В Болградській громаді відбулося засідання виконкому міської ради, на якому затвердили нові тарифи.

В міській раді повідомили, що в останнє корегували тарифи у лютому 2022 року, ще до початку повномасштабного вторгнення. Вони зросли на водопостачання на 38,5% та на водовідведення на 37, 8%.

З 1 вересня 2023 року абоненти КП «Горводоканал» Болградської міської ради повинні сплачувати за водопостачання – 31, 09 грн за куб м, за водовідведення – 32, 72 грн за куб. м.

Підвищення тарифів пояснюють наступними причинами:

значно подорожчала електроенергія – на 99,5%, паливо – на 74,1%, рівень мінімальної заробітної плати – на 13 %, реагенти для знезараження води – на 312%, запчастини – на 100%, мастила та змащувальні – на 35%.

В міській раді звернули увагу, що це мінімальне підняття тарифів на фоні подорожчання електроенергії та ресурсів, які повинні в своїй роботі застосовувати комунальники. Рішення з корегування тарифів назвали вимушеним кроком, зробленим задля того, щоб підприємство мало можливість і надалі безперебійно, цілодобово надавати послуги з водопостачання та водовідведення мешканцям міста, а також уникнути раптового відключення від електропостачання усієї системи водозабезпечення.

Поділитись
Зараз читають