Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БОЛГРАДІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ЗУСТРІЧ ПРИХИЛЬНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

05 Вересня 2022 16:14
Тетяна Терзі
В БОЛГРАДІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ЗУСТРІЧ ПРИХИЛЬНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

В Болграді розпочав свою діяльність розмовний клуб. Минулої п’ятниці в приміщені «Медового центру» зібралися всі охочі краще дізнатися українську мову та поспілкуватися. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну це питання стало вкрай актуальним: люди свідомо почали відмовлятися від російської мови в побуті.

Ідея створення клубу прийшла до розуму відомої в місті волонтерки Оксані Кілафли, яка вже давно перейшла на українську мову у своєму житті.

З пропозицією вивчати державну мову разом Оксана звернулася до всіх своїх підписників на сторінці в фейсбуці.

«Що найсолодше у світі? По-перше – це сон. По-друге – мед. По-третє – наша українська мова. Тому приходьте в “Медовий центр”, будемо розмовляти українською! Що будемо робити? Розмовляти, говорити, балакати, белендіти, триндіти, патякати….І так до тих пір, поки не заговорите з таким галицьким акцентом, щоб, як приїдете у Львів, вам сказали – відразу чути, що ти з Франківська!» – жартома написала Оксана.

На зустріч прийшли колеги та друзі Оксани, та просто жителі Болграда. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

«Перший крок зроблено! Це було так, ніби зібралися старі друзі і вирішили пограти у нову гру. Справді цікаво. І зовсім не страшно» – поділилася Оксана своїми враженнями.

Подібні зустрічі організаторка планує проводити щоп’ятниці о 17:00. Запрошені всі охочі.

Ганна Ковальова

Поділитись
Зараз читають