Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді в памʼять про видатного вчителя провели шаховий турнір (Фото)

20 Листопада 2023 16:40
Валерій Гайдаржи
В Болграді в памʼять про видатного вчителя провели шаховий турнір (Фото)

В Болграді відбувся турнір з шахів, присвячений памʼяті відомого в Болградському районі вчителя фізики Афанасія Цоєва. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

15 листопада Афанасію Іллічу мало б виповнитися 75 років, але його життя обірвалося в червні два роки тому. Вчитель за життя дуже любив грати в шахи, тому його друзі, знайомі та колеги, які з ним працювали, організували турнір памʼяті.

Детальніше про Цоєва Афанасія Ілліча інтернет-видання “Махала” вже розповідало. Ознайомитися зі статтею можна за посиланням.

“Я працював з Афанасієм Іллічем в 1990-1992 роках у третій школі міста Болград. Ми разом працювали вчителями, він викладав фізику, а я – математику. Так само ми разом грали в шахи, я його дуже добре знав як шахіста, він неймовірні речі робив на змаганнях. Оскільки в Афанасія Ілліча нещодавно був день народження, ми з його знайомими вирішили провести турнір на його честь”- розповів один з організаторів турніру Василь Філіпович Бааджи.

У турнірі взяли участь 12 осіб з Болградської, Кубейської та Городненської громад. Суддею турніру став багаторазовий чемпіон обласних змагань з шахів Роман Радулов. 

Протягом пʼяти годин відбувалися змагання за круговою системою та без вікових обмежень.

За результатом турніру перше місце посів Олексій Гоголєв. Друге місце розділили між собою Олександр Дурадажи та Роман Радулов (поза конкурсом). Третє місце посів В’ячеслав Райков.

Наприкінці зустрічі всі учасники турніру отримали пам’ятні дипломи. Завершився турнір вшануванням пам’яті Афанасія Цоєва, його знайомі та друзі розповідали цікаві історії з життя вчителя фізики.

Фото: Райков В’ячеслав 

Поділитись
Зараз читають