Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Болграді пройшли районні змагання з футболу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри” (Фоторепортаж)

21 Квітня 2024 14:00
Софія Чебан
В Болграді пройшли районні змагання з футболу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри” (Фоторепортаж)

Двадцятого квітня в Болграді фінішували змагання з футзалу районного етапу спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». На змаганнях побувала й журналістка інтернет-видання “Махала”.

Позмагатися за звання кращого в Болградському районі приїхало вісім команд з різних громад. За чемпіонський титул та можливість заявити про себе на обласному етапі боролися: «Українські титани» – Болградської міської ради, «Соколи» – Арцизької міської ради, «Соколята» – Бородінської селищної ради, «Тріумф» – Кубейської сільської ради, «Тигри» – Городненської сільської ради, «Біла акула» – Тарутинської селищної ради, «Зубр»- Василівської сільської ради, «Спритні пуми» – Павлівської сільської ради.

Урочисте відкриття змагань розпочалося з хвилини мовчання за загиблими українцями, а також пролунав гімн України. Після цього спортсменів привітали голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко, перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан, секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко та начальниця відділу освіти Болградської міської ради Ірина Гончарова. Завершилося урочисте відкриття змагань танцювальними номерами та флешмобом від студії танцю “Пліє” (керівник Катерина Кочева) та Зразкового ансамблю танцю “Натхнення” (керівник Вікторія Алавацька).

“Ми ради вітати всіх у Болграді. Бачимо, що змагання зібрали чисельних вболівальників, які, я впевнений, підтримуватимуть гравців на полі та позитивно впливатимуть на перебіг футбольних матчів. Бажаю всім успіхів та сильнішим перемоги”, – підкреслив у вступній промові Михайло Шарафаненко.

Боротьба за призові місця була дуже напружена, але чесна. Призові місця у районних змагань з футзалу розподілились наступним чином: 

1 місце – «Українські титани» Болградської міської ради,

2 місце – «Спритні пуми» Павлівської сільської ради,

3 місце – «Зубр» Василівської сільської ради.

Дипломами та кубками районного етапу спортивного проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” переможців нагородили Валерій Єребакан та Ірина Гончарова.

Зазначимо, що команда-переможець представлятиме Болградський район на обласному етапі змагань.

Поділитись
Зараз читають