Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Біляївці пройшли фінальні змагання Одеської области з міні-футболу

26 Лютого 2024 15:30
Валерій Гайдаржи
В Біляївці пройшли фінальні змагання Одеської области з міні-футболу

Днями в місті Біляївка пройшли фінальні змагання Одеської области з міні-футболу серед команд 2011-2012 року народження. У фінал турніру вийшли 6 команд області – переможці зональних етапів. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”

На початку заходу пройшло жеребкування на дві групи: до групи A потрапили: команда ДЮСШ з міста Ізмаїл, команди з міст Балта та Біляївка. До групи B потрапили: команда «Шторм» з міста Болград, команда «Зоря» з Саратської громади та команда селища Великодолинське Одеського району.

За результатами змагань у фінальному етапі зустрілися футболісти з Болграда та Ізмаїла. Переможцем в обласному турнірі стала команда ДЮСШ з міста Ізмаїл.

“Ми були за крок до виграшу, але запекла гра з ізмаїльчанами закінчилась нічийним рахунком 2:2, тому ми провели серію пенальті, у якій суперник переміг з рахунком 5:3. Дякуємо їм за майстерну гру та вітаємо їх з перемогою, а ми вже розпочали роботу над помилками. 

Ми вважаємо, що срібло в обласному турнірі – це теж перемога. Тому присвячуємо наше досягнення головному вболівальнику нашої команди, батьку нашого воротаря, захиснику острова Зміїний Володимиру Каратанас, який вже третій рік знаходиться в полоні Росії. Чекаємо на його повернення”, – поділився з інтернет-виданням “Махала” тренер команди «Шторм» Іван Миргородський.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що команда “Шторм” стала чемпіоном фестивалю з футболу “Loko Cup”, який на початку лютого пройшов в місті Подільськ.

Фото: ДФК ШТОРМ (Болград)

Поділитись
Зараз читають