Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В БІЛГОРОДІ-ДНІСТРОВСЬКОМУ З’ЯВИЛАСЯ НОВА ТУРИСТИЧНА ЛОКАЦІЯ

30 Липня 2021 19:47
Тетяна Терзі
В БІЛГОРОДІ-ДНІСТРОВСЬКОМУ З’ЯВИЛАСЯ НОВА ТУРИСТИЧНА ЛОКАЦІЯ

30 липня відбулася презентація «Віртуального музею 3-D моделі пам’ятки археології національного значення «Городище Антична Тіра», а також туристичного інформаційного центру, який знаходиться на площі біля Аккерманської середньовічної фортеці.

Даний проєкт був реалізований завдяки пілотній програмі «Культура. Туризм. Регіони» за підтримки Українського культурного фонду. Партнером виступила Білгород-Дністровська міська рада. Про це повідомила прес-служба міської ради в Фейсбук.


«Дуже приємно, що в Білгороді-Дністровському з’явився новий об’єкт, де представлено як музейні експонати, так і цифрову прогулянку стародавнім містом-полісом. Впевнений, що даний центр неодмінно зацікавить гостей нашого міста і стане своєрідною туристичною локацією», – зазначив в ході презентації музею міський голова Віталій Граждан.


Гості Білгорода-Дністровського матимуть змогу ознайомитись в туристичному інформаційному центрі з гастрономічними турами, екскурсіями, готелями та іншим туристичним продуктом, що представлено у стародавньому місті.

Поділитись
Зараз читають