Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ГЕРОЯ В ОСТАННЮ ПУТЬ (ФОТО)

21 Вересня 2022 12:30
Ганна Ковальова
В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ГЕРОЯ В ОСТАННЮ ПУТЬ (ФОТО)

Арцизька міська територіальна громада провела в останню путь Юрія Геннадійовича Цуканова, що віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій та майбутнє кожного українця.  Про це повідомляє Арцизька міська рада.

Автомобільна жалобна процесія розпочалася зранку в Арцизі, пройшла через села Новоселівка, Делень та завершилася в селі Нова Іванівка біля дому, де проживає його мати – переселенка з міста Миколаєва.

З рідного міста жінка була змушена виїхати через активні бойові дії. Від самого початку війни вона проживала у родичів у с. Нова Іванівка. Її син Юрій з перших днів широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави боронив Україну. У вересні під час бойового зіткнення на Донеччині він отримав тяжкі поранення, вижити йому не вдалося. Юрію було лише 34 роки…

Мешканці сіл Арцизької громади проводили в останню путь полеглого Героя на колінах, були приспущені державні прапори, живі квіти встеляли дорогу, по якій рухалась автомобільна жалобна процесія.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими. У місцевій церкві відбулося заупокійне богослужіння за українським воїном та прощання з загиблим. Поховали відважного Героя на сільському кладовищі.

Читайте також: Вчора в Болграді простилися із захисником України Олександром Петровим, який загинув на війні. 32-річного воїна, уродженця Болграду, поховали на міському цвинтарі.

Низький уклін та вічна пам’ять воїну, перед яким усі українці в неоплатному боргу.

Поділитись
Зараз читають