Арцизька міська рада провела тендер та обрала підрядника, який надаватиме послуги з поточного ремонту вулиць і доріг комунальної власності Арцизької міської територіальної громади. Про це “Махала” дізналася з сайту Прозорро.
Очікувана вартість робіт складала 4 мільйони гривень, однак після проведення закупівлі ціну було знижено до 3 510 297 грн. Єдиним учасником, а відповідно й переможцем, стало ТОВ “ДСК АВТОШЛЯХ”. Згідно з даними сайту Youcontrol, компанія працює на ринку понад 6 років та зареєстрована у місті Одеса. Основним напрямком діяльності є будівництво доріг.
В Арцизькій громаді планується відремонтувати вулиці у місті Арциз та у селі Виноградівка. В Арцизі ремонт торкнеться наступних вулиць: Акімова, Аккерманська, Будівельників, Грушевського, Калмикова, Свободи, Соборна. Також відремонтують провулок Тихий. У селі Виноградівка ремонт планують провести на вулицях Першотравневої та Миру.
Компанія має виконати поточний ремонт вулиць і доріг та роботи з ліквідації вибоїн струменевим способом.
Струменевий метод повинен передбачати виконання наступних операцій:
Роботи мають бути виконані до 31 липня 2025 року. Фінансування здійснюватиметься коштом місцевого бюджету.