Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В АРЦИЗІ ВИСАДИЛИ ЧЕРГОВІ ДЕРЕВЦЯ ТА ВСТАНОВИЛИ КАМЕРИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ, АБИ УБЕРЕГТИ МОЛОДІ САДЖАНЦІ ВІД ВАНДАЛІВ

15 Листопада 2022 12:48
Ганна Ковальова
В АРЦИЗІ ВИСАДИЛИ ЧЕРГОВІ ДЕРЕВЦЯ ТА ВСТАНОВИЛИ КАМЕРИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ, АБИ УБЕРЕГТИ МОЛОДІ САДЖАНЦІ ВІД ВАНДАЛІВ

Восени мешканці Арцизької громади вирішили озеленити своє місто та почали висаджувати молоді дерева в найбільш відвідуваних локаціях громади. За даними міськради, по місту було висаджено понад 300 саджанців. Приєднався до цієї неоголошеної екоакції й колектив Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради.

“Сьогодні наші освітяни висадили 19 кущів туї “Даніка”, 9 туй “Смарагд” та 8 ялівців “Хіберніка”. Хочемо створити справжню красу, тому ретельно працювали над створенням ландшафтного дизайну. Сьогоднішня робота – лише старт. Все закупили за власні кошти – це наш внесок в розвиток міста, як свідомих громадян“, – розповіла Людмила Жосан, начальниця відділу освіти, молоді та спорту.

Вона також додала, що її дуже бентежать останні новини щодо вандалізму у місті. Але дії поганих людей не вбили ентузіазм у освітян та активістів, а навпаки запалили жагу робити якомога більше безкорисних хороших справ.

Нагадаємо, нещодавно, після чергової акції з висадки дерев в Арцизькій громаді, невідомі без жодного жалю зламали дерева майже під корінь. Тоді ж міський голова Арцизу Сергій Парпуланський оголосив грошову нагороду за інформацію, яка б допомогла знайти вандалів. Інтернет-видання “Махала” вже писало про цей випадок, статтю можна прочитати за посиланням.

Аби таких випадків більше в місті не траплялось, у Відділі освіти, молоді та спорту й біля нього встановили камери відеоспостереження.

“Програма завантажена на робочому комп’ютері та в моєму телефоні, з якого у будь-який момент я можу спостерігати за тим, що відбувається на роботі. Я сподіваюсь, що до поганого не дійде, але якщо чиясь рука посягне на прекрасне, все буде опубліковано в соцмережах і передано у поліцію без жалю“, – наголосила Людмила Жосан.

Ганна Ковальова

Фото Людмили Жосан

Поділитись
Зараз читають