Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

В Арцизі продовжують розширювати Освітній парк і висаджувати нові рослини

28 Жовтня 2023 15:50
Тетяна Терзі
В Арцизі продовжують розширювати Освітній парк і висаджувати нові рослини

В Арцизі пройшов суботник з благоустрою Освітнього парку. Про це повідомила начальниця відділу освіти Арцизької міської ради Людмила Жосан.

Працівники освіти  висадили п’ять штамбових катальп висотою 2,8 метра вздовж центральної доріжки, які подарували громаді Тетяна та Андрій Карайван, та сім великих юк, подарованих колишнім начальником відділу освіти Георгієм Георгійовичем Боз.

Посушлива погода не стала на заваді у створенні парку.

«Наші працівники за власною ініціативою поливають дерева за графіком. Також до нас звернувся спонсор, який виявив бажання зробити автоматичний крапельпий полив у парку, але це вже зробимо навесні, коли будуть висаджені усі дерева», – повідомила Людмила Жосан.

Також вона нагадала, що усі, хто бажає мати свої їменні дерева у парку, можуть звернутися у відділ освіти.

«Скоро будуть встановлені перші іменні таблички біля перших висаджених дерев. Так, все це робиться не так швидко, як хотілось би, адже парком займаємось у вільний від роботи час як небайдужі жителі міста Арциз. З кожним висадженим деревом підіймається настрій, ми дуже раді, що цю їдею підтримують багато арцизян, адже цю красу нам вдається створювати спільним внеском і зусиллями», – розсказала начальниця відділу освіти.  

Нагадаємо, перше дерево в парку висадили в квітні цього року. Його привезли з Італії. В вересні в парку проложили доріжки.

Поділитись
Зараз читають