Інтернет-видання Бессарабії

В Арцизі місцеві мешканці напідпитку посеред дня посварилися з поліцейськими: деталі

11 Серпня 2023 10:37
Ганна Ковальова
В Арцизі місцеві мешканці напідпитку посеред дня посварилися з поліцейськими: деталі

Двоє товаришів з Арциза понесуть відповідальність за порушення низки правил дорожнього руху, хуліганство, злісну непокору законному розпорядженню поліцейського та насильство щодо працівника правоохоронного органу. Одному правопорушнику загрожує чималий штраф, а другому – позбавлення волі.

Що трапилося?

Здійснюючи ввечері патрулювання міста Арциз, наряд поліції зупинив 42-річного містянина, який керував мопедом без номерного знака та мотошолома. В ході спілкування з водієм правоохоронці помітили, що він має явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від проходження освідування чоловік відмовився. Також під час перевірки документів керманича поліцейські встановили, що він зовсім не має водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Поліцейські почали складати відносно мопедиста адміністративні матеріали за вчинені правопорушення, а він, обурюючись, покликав свого 50-річного товариша для підтримки. Разом друзі почали поводити себе зухвало, нецензурно лаятися, образливо висловлюватися на адресу правоохоронців, заважати виконувати свої службові обов’язки. На вимогу інспекторів припинити протиправні дії, громадяни не реагували. Як наслідок, їх обох доставили до територіального підрозділу поліції для складання адміністративних матеріалів, а транспортний засіб помістили на арештмайданчик.

У відділку поліції чоловіки продовжили порушувати громадській порядок й чинити непокору законній вимозі правоохоронців припинити протиправні дії.  Висловлюючи у  бік правоохоронців погрози, старший за віком чоловік вдарив одного з офіцерів поліції.

За вчинене хуліганство водій мопеда сплатить державі 17 тисяч гривень штрафу, а його товаришу загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Головне фото демонстративне

Поділитись
Зараз читають