Інтернет-видання Бессарабії

Уродженець Кілійської громади за гроші підпалив квартиру в Одесі

16 Серпня 2025 14:00
Ганна Ковальова
Уродженець Кілійської громади за гроші підпалив квартиру в Одесі

На початку серпня до одеських правоохоронців надійшло повідомлення від жителів багатоповерхівки по вулиці Балківській про загоряння дверей однієї з квартир. Вогнеборці пожежу загасили, а поліцейські розпочали розшук винного. Як все відбувалося – розповіли у пресслужбі поліції.

Причетним до злочину виявився 22-річний чоловік із Кілійської громади, який проживав в Одесі в орендованому помешканні. За словами хлопця, замовлення він отримав у месенджері від незнайомця, який пообіцяв винагороду. Виконавець купив легкозаймисту рідину, підпалив двері, зняв усе на відео та втік. Грошей за це він так і не отримав.

Унаслідок пожежі постраждалих не було, проте вогонь пошкодив двері, підлогу, стелю та стіни під’їзду. Суму збитків ще підраховують.

Хлопцеві повідомили про підозру в умисному підпалі. Йому загрожує до 10 років в’язниці.

Поділитись
Зараз читають