Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Українська майстриня з таврійського розпису навчає мешканців Арцизької громади гончарному мистецтву

05 Вересня 2023 11:20
Олександра Сергєєва
Українська майстриня з таврійського розпису навчає мешканців Арцизької громади гончарному мистецтву

Для творчих мешканців Арциза розпочався цікавий курс «Основи гончарства з декоруванням художнім розписом», який проводить відома художниця та майстриня Любов Паранюк. Про це повідомили у пресслужбі громади.

Любов Паранюк — художниця, майстриня, яка відроджує унікальний таврійський розпис, пов’язаний з історією та мистецтвом мешканців півдня України.
Також вона є майстром з соломоплетіння.

Нині Любов Паранюк — членкиня обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя», викладачка художнього відділення Куцурубського філіалу Очаківської дитячої школи імені Р. Судковського. Вона навчає дітей декоративному розпису, бере активну участь у всеукраїнських фестивалях і культурних акціях, обласних виставках, святах народної творчості, де представляє свої вироби, проводить майстер-класи з таврійського розпису для всіх охочих.

Так, в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» при фінансуванні Європейського союзу Любов Паранюк запросили до Арцизької громади, щоб вона навчила розпису місцевих мешканців. 

По завершенню навчальних курсів у громаді з’являться власні майстри, які потім, будуть передавати здобуті знання іншим бажаючим та проводити цікаві майстер-класи для дітей та дорослих.

Навчальний курс триватиме з понеділка 4 вересня по пʼятницю 8 вересня. Взяти участь можна безкоштовно. За детальною інформацією звертайтеся за тел. 068-393-90-96.

Поділитись
Зараз читають