Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

УЧНІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВІЙСЬКОВО – ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

02 Серпня 2022 11:46
Софія Чебан
УЧНІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВІЙСЬКОВО – ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

На Одещині стрімко почала розвиватися Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). На базі закладів загальної середньої освіти функціонують понад 60 офіційно зареєстрованих куренів, але процес утворення та реєстрації зазначених осередків – первинних ланок гри ще триває.

Під час повномасштабної російської агресії проти України, особливо важливо виховувати у молодого покоління почуття національної гідності та свідомість, формувати навички та елементи військової звитяги. Потужна енергетика, патріотичні гасла та завзята боротьба.

У травні-червня 2022 року було проведено фінал ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь 98 роїв (1072 дитини). Разом з представниками громад Одеської області у грі прийняти участь і діти Арцизької, Болградської, Бородінської, Василівської громад Болградського району.

Усі конкурси відбувалися в онлайн-форматі. За підсумками змагань, суддівською колегією визначено переможців серед яких є учні Болградського району.

Вітаємо рій «Соколята» Виноградівського опорного закладу освіти – ліцей з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Болградського району (виховник Іванова Валерія Андріївна) за ІІ місце у молодшій віковій групі.

Перемогу у середній віковій групі здобув рій «Патріот» Тарутинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей – дошкільний навчальний заклад» Тарутинської селищної ради Болградського району.

Щирі вітання переможцям та призерам гри «Джура»!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитись
Зараз читають