Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Тарутинському ліцеї встановлять системи пожежної сигналізації за майже півмільйона гривень

10 Листопада 2023 11:31
Олександра Сергєєва
У Тарутинському ліцеї встановлять системи пожежної сигналізації за майже півмільйона гривень

Державний навчальний заклад «Тарутинський професійний аграрний ліцей» оголосив тендер на будівництво системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей. Вчора, 8 листопада, завершився прийом пропозицій. Про це повідомляє «Махала» з посиланням на Prozorro.

Стартова ціна тендеру складала 660 750 гривень, однак під час торгів вартість робіт знизилася майже на третину. ПП “СПЕЦПОЖСЕРВИС-ЮГ” запропонував найнижчу ціну, у порівнянні із двома конкурентами, та погодився виконати роботи за 433 000 гривень.

Зараз тендер знаходиться у стадії кваліфікації переможця, тож якщо з документацією у ПП “СПЕЦПОЖСЕРВИС-ЮГ” все добре, він їм і стане. Про компанію відомо, що вона працює на ринку вже шість років, а її головний офіс знаходиться у місті Овідіополь. Основним напрямком роботи компанії є обслуговування систем безпеки. Останні замовлення на ремонт та установлення систем протипожежної безпеки компанія виконувала в Одесі та Одеському районі.

У Тарутинському ліцеї за понад 400 тисяч гривень, згідно з тендерною документацією, підрядник має встановити димові та теплові сповіщувачі на території усієї будівлі з прокладанням електропроводки та захистом її від вогню, також буде встановлено системи керування евакуюваннням, у тому числі монтаж автоматичних димових сповіщувачів та сигнальних ліхтарів з написами «Вхід/вихід», а також системи пожарогасіння та димовиведення.

Фінансуватися роботи будуть за рахунок місцевого бюджету.

Зазначимо, це вже друга спроба Тарутинського ліцею провести цей тендер. Минулого разу, через скарги з боку учасників аукціону, торги анульовали.

Поділитись
Зараз читають