Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У СЕРГІЇВЦІ НА ОДЕЩИНІ ПОЧИНАЮТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ БУДИНКИ ПІСЛЯ РАКЕТНОГО УДАРУ. НА ОДИН ВИДІЛИЛИ 2,3 МЛН ГРИВЕНЬ

04 Серпня 2022 19:02
Софія Чебан
У СЕРГІЇВЦІ НА ОДЕЩИНІ ПОЧИНАЮТЬ ВІДНОВЛЮВАТИ БУДИНКИ ПІСЛЯ РАКЕТНОГО УДАРУ. НА ОДИН ВИДІЛИЛИ 2,3 МЛН ГРИВЕНЬ

Будинки, які отримали пошкодження після ракетного удару по Сергіївці 1 липня, почали відновлювати. Про це Суспільному повідомив селищний голова Анатолій Чередниченко.

Наразі одна з будівельних компаній безкоштовно погодилася відновити вікна в будинку на Чорноморській, 15. Першу партію доставили у селище сьогодні, 4 серпня.

Також Сергіївська селищна рада оголосила тендер на скління вікон та балконів у 14-поверхівці на вулиці Чорноморській, 1. За словами селищного голови, будинок розташований за 25-30 метрів від епіцентру ракетного удару. Там ударною хвилею зруйнувало парапет, вікна та перегородки, що виходили в бік будинку, в який влучила російська ракета.

Сергіївка ракетний удар 1 липня
Дев’ятиповерхівка, у яку влучила російська ракета. 1 липня

У самій дев’ятиповерхівці роботи почнуть відсьогодні, оголосять та проведуть тендер:

“Вчора ввечері отримали експертний висновок щодо доцільності проведення капітального ремонту. Він підлягає відновленню. Тому відсьогодні будемо ним займатися”.

Загалом внаслідок ракетного удару по Сергіївці 1 липня руйнувань зазнали 26 будинків. Сім із них відновлять за кошти місцевого бюджету, проєктну документацію стосовно 18 відправлять до обласної військової адміністрації.

Поділитись
Зараз читають