Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У МОРСЬКИХ ПІХОТИНЦІВ БОЛГРАДУ ПОПОВНЕННЯ (Фото)

23 Травня 2021 21:09
Тетяна Терзі
У МОРСЬКИХ ПІХОТИНЦІВ БОЛГРАДУ ПОПОВНЕННЯ (Фото)

Напередодні Дня морської піхоти, у місці постійної дислокації 88 окремого батальону морської піхоти в м.Болград відбулася урочиста церемонія складання Клятви морського піхотинця військовослужбовцями, які днями успішно подолали психологічну смугу перешкод на базі полігону морської піхоти. Про це повідомила пресслужба частини.

Одразу півсотні бійців батальйону здобули почесне право йменуватися морськими піхотинцями. Серед них – перша в історії батальйону жінка-військовослужбовець та перший матрос строкової служби.


Але почесна відзнака – берет кольору морської хвилі – не впав на них просто неба, а став закономірним підсумком тривалої теоретичної підготовки до вирішального іспиту, фізичного та психологічного загартовування, виснажливих тренувань.


Під час урочистого шикування на стройовому плацу за участю представників місцевого самоврядування знову спечені морпіхи промовили святі для кожного з них слова Клятви та отримали з рук бойових командирів свій омріяний штормовий берет, а кращі військовослужбовці з нагоди свята були нагороджені пам’ятними відзнаками та почесними грамотами від командування морської піхоти, Одеської обласної ради, Духовного управління капеланів та командування частини.


Фото Анатолия Чебанова

Поділитись
Зараз читають