Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У ІЗМАЇЛІ РОЗІРВАЛИ УГОДИ З МІСТАМИ РФ ТА ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ КІЛЬКА ВУЛИЦЬ

04 Травня 2022 17:01
Софія Чебан
У ІЗМАЇЛІ РОЗІРВАЛИ УГОДИ З МІСТАМИ РФ ТА ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ КІЛЬКА ВУЛИЦЬ

У Ізмаїлі Одеської області розірвали угоди з містами Російської Федерації: Курськом та районом Москви Лефортово, а також перейменували кілька вулиць, які носили російські назви. Про це повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, пише Суспільне.

Такі рішення пов’язані із російською агресією, вбивствами та руйнуваннями, які несе ця країна, повідомив міський голова. Депутати Ізмаїльської міськради підтримали рішення одноголосно.

Договір про дружбу та співробітництво із Курськом підписали у 2003, договір про торговельне, економічне та соціальне співробітництво із Лефортово – у 2005. Ці угоди не були підкріплені жодною практичною діяльністю, повідомив міський голова із посиланням на заяву фракції “Слуга Народу”.

Також в Ізмаїлі прийняли рішення про перейменування вулиць та провулків міста відповідно до чинного законодавства. З назв вулиць прибрали русизми. Зміни стосуються вулиць Водопровідна, Героїв Майдану, Флотська, Поперечна, Бузкова, Будівельників, а також провулків Дорожнього й Лісового. Назви до цього писалися за російським правописом, зокрема, Пароходная, Сиреневая, Строителей, Героев Майдана тощо.

Поділитись
Зараз читають