Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Дунайській лікарні відкрили важливе для півдня Одещини медичне відділення

09 Лютого 2024 13:00
Тетяна Терзі
У Дунайській лікарні відкрили важливе для півдня Одещини медичне відділення

В Дунайській обласній лікарні Одеської обласної ради після капітального ремонту відкрили відділення інтервенційної радіології з агіографічною системою виробництва Philips. Про це повідомляє видання “Махала” з посиланням на голову Одеської ОВА Олега Кіпера.

Ця система дозволяє проводити складні внутрішньосудинні втручання та надавати високотехнологічну медичну допомогу при інфарктах та інсультах.

У грудні минулого року лікарня першою з дев’яти визначених медзакладів по всій країні отримала від держави це необхідне обладнання для покращення стану пацієнтів після інфаркту та інсульту.

Також на базі Дунайської лікарні  створюється Регіональний реабілітаційний центр з паліативним відділенням. Центр повинен буде надавати допомогу не лише військовим, але й хворим, які перенесли інсульти та інфаркти, й людям, які потребують паліативно-психіатричної допомоги. 

Передбачається створення сучасного безбар’єрного відділення реабілітації на 90 ліжок з фаховими мультидисциплінарними командами та 15 ліжок психіатрично-паліативного профілю. Разом це дозволить надати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно, з усіма послугами безплатно. Також планується проводити різноманітні процедури в рамках реабілітації, включаючи гідрокінезотерапії та ударно-хвильову терапію.

Нагадаємо, в рамках формування спроможної мережі Одеської області в 2023 році КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради» була реформована шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради».

Фото Одеської ОВА

Поділитись
Зараз читають