Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Болграді незабаром розпочнеться будівництво контактного міні-зоопарку  (відео)

29 Лютого 2024 16:55
Софія Чебан
У Болграді незабаром розпочнеться будівництво контактного міні-зоопарку  (відео)

Будівництво  контактного міні-зоопарку в Болграді планують розпочати в березні, про це повідомляє інтернет-видання “Махала” з посиланням на проєкт Громадського бюджету Болградської міської територіальної громади на 2024 рік.

Зараз ми на початковому етапі, готуємо територію для того, щоб можно було розпочати роботу з укладання тротуарної плитки”, – розповіла директорка Болградського центру дитячо-юнатської творчості Інна Гіневська.

 Директорка також зазначила, що екологічна освіта і просвіта має починатися якомога раніше. Формуванню екологічної свідомості дітей дошкільного та шкільного віку сприяє гурткова робота в позашкільному закладі освіти.

Авторка проєкту, методистка Болградського ЦДЮТ Валентина Демірова додала, що саме через роботу гуртка можна показати актуальність та значення екологічних знань, вплив людини на навколишнє середовище в історичному аспекті, важливість збереження навколишньої природи для майбутніх поколінь. 

Ми вивчили потреби діток, проаналізували свої можливості та вирішили подати проєкт на конкурс “Громадський бюджет”. Віримо, що міні-зоопарк принесе дітям та дорослим тільки позитивні емоції, люди будуть приходити, щоб перезавантажитися. Проєкт «Будівництво контактного міні-зоопарку» спрямований на розвиток дітей громади у еколого-натуралістичного напрямку. Створення міні-зоопарку надасть можливість прищепити дітям любов до тварин, розвинути у них бажання піклуватися за тваринами, захищати їх, отримувати насолоду від спілкування з живою природою”, – каже авторка проєкту Валентина Демірова. 

Нагадаємо, в серпні 2023 року в Болградській громаді вперше запровадили програму з Громадського бюджету. Вона надає мешканцям та владі можливість обговорити основні проблеми громади. 

Програма спрямована на розвиток інфраструктури з використанням сучасних технологій. Така модель дозволяє мешканцям самостійно вирішувати, на які потреби спрямувати бюджетні кошти.

Автором проєкту може стати люба дієздатна особа віком від 14 років, фізична особа або громадська організація, яка має ідею щодо покращення Болградської міської територіальної громади. У 2023 році на розгляд були направлені три проєкти. Один з яких – будівництво контактного міні-зоопарку.

Поділитись
Зараз читають