Вандальський вчинок обурив буквально все населення міста. У нічний час невідомі негідники зруйнували насадження клумби на центральній алеї парку Перемоги. Були варварськи поламані нещодавно висаджені квіти, а більша частина їх вирвана з коренем.
«Зрозуміло, що ми одразу забили на сполох, – розповідає керівник відділення озеленення міського Центру «Благоустрій» Олеся Голодок. – Ми звернулися за допомогою до співробітників Муніципальної варти. Ведуться пошукові заходи. Прикро, що праця наших працівників для краси в місті була зведена нанівець. Зникли свіжопосаджені чорнобривці, іриси, цинерарея та інші квіти. Що сказати? У нас є реальні припущення щодо «авторів» цього огидного злодіяння, але передчасно озвучувати їх, думаю, нерозумно».
Зазначимо, що у парку встановлено дві відеокамери. Проте зловмисники до кадру камер не потрапили. Це говорить про те, що вандали знали про відеоспостереження.
Керівництво Центру «Благобудування» зараз зайнято встановленням у парку додаткових відеокамер, що зведе до мінімуму подібні витівки в даному громадському місці.
Парк Перемоги у Білгороді-Дністровському виник у 1946-1947 р. Раніше тут жваво функціонувала Торгова площа – так раніше в Аккермані називали базари.
Плануванням, розбивкою, взагалі дизайном парку Перемоги займався відомий міський садівник-художник Матвій Пудивітр (до речі, за метрикою – Ян Пудивітр). Чех за національністю, він приїхав до міста 1925 року під час румунської окупації Бессарабії. Треба сказати, всі міські сквери, парки планувала і засаджувала саме ця людина, яка згодом стала легендою міста.
У ті ж роки молодь міста посадила у парку дерева, чагарники та квіти. Ще через якийсь час доріжки в парку були заасфальтовані, а на центральній алеї було встановлено обеліск на згадку про воїнів, які загинули в роки Другої світової війни.
Треба сказати, що особливо гарно виглядала клумба посеред центральної алеї парку Перемоги – вона була щільно і яскраво засаджена різними квітами, і, що характерно, не викликала ні в кого з городян бажання рвати ці квіти.