Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

ТЕПЕР УКРАЇНА МАЄ СВІЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

18 Лютого 2021 17:12
Тетяна Терзі
ТЕПЕР УКРАЇНА МАЄ СВІЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Багато інформації про Україну ви знайдете тут Ukraine.ua.
Це офіційний веб-сайт України, який знаходиться у віданні Міністерства закордонних справ України та Українського інституту.


«Це онлайн-портал про Україну, яка надихає і вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати або подорожувати», – йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, на сайті можна знайти безліч неймовірних історій, а в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних зображень України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей.

«Мільйони людей по всьому світу тепер зможуть познайомитися і закохатися в Україні з першого погляду», – уточнили в уряді.

Є на сайті інформація і про Бессарабію:


«Хочете поєднати визначні пам’ятки з вишуканими стравами та вишуканим вином? Тури по еногастрономії – тут для вас!
Приїжджайте до Одеси та починайте подорож винним та смаковим маршрутом української Бессарабії. Під час вашої подорожі ви оглянете безліч виноробних заводів, сироварень, м’ясних делікатесів, а також природні та історичні найкращі місця регіону. Маршрут починається в Одесі і пролягає через всю Бессарабію. Величезна кількість національностей зосереджена на невеликій території, а гастрономія є невід’ємною частиною національної культури».


А щоб спланувати свою поїздку, сайт направить вас на сторінку проекту «Дорога вина та смаку Української Бессарабії»

Поділитись
Зараз читають