Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Тарутинська селищна рада знову допомагає ЗСУ: цього разу на фронт поїде генератор

11 Червня 2024 09:45
Олександра Сергєєва
Тарутинська селищна рада знову допомагає ЗСУ: цього разу на фронт поїде генератор

Сьогодні відбудеться пленарне засідання чергової 50-ї сесії Тарутинської селищної ради, на якому депутати планують ухвалити рішення про безоплатну передачу військовим інверторного генератора. Про це “Махала” дізналася з проєкту рішення.

Генератор BLACK DECKE планують передати на потреби окремої бригади Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ. Корисний девайс буде передано через командира реактивного артилерійського взводу.

Зазначається, що генератор селищна рада придбала за 14200 гривень, які були виділені з місцевого бюджету в рамках реалізації “Програми забезпечення національного спротиву на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки”.

Контроль за виконанням рішення буде покладено на постійні комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергоощадження та транспорту.

Зазначимо, Тарутинська рада не в перше купляє корисні девайси для військових. У березні за рахунок місцевого бюджету було придбано дрон DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo. 

Поділитись
Зараз читають