Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Тарутинська громада шукає можливості розвитку економіки в умовах війни

03 Серпня 2023 12:05
Олександра Сергєєва
Тарутинська громада шукає можливості розвитку економіки в умовах війни

Вчора, 2 серпня 2023 року в селищній раді відбулася нарада з питань реорганізації прийнятої у 2021 році «Стратегії розвитку Тарутинської територіальної громади на 2021-2027». Оскільки в країні йде війна, селищної ради вишукуються нові методи та інструменти для того, щоби зберегти спроможність та якість життя населення ТГ. Про це повідомили у Тарутинській селищній раді.

Стару стратегію потрібно підлаштувати під реалії сучасності та обрати нові напрямки для сталого економічного та соціального розвитку громади.

Учасники наради обговорили проблеми збереження спроможності громади та роль структурних підрозділів селищної ради у цьому процесі.

Також були порушені питання використання власних ресурсів та залучення інвестицій. Насамперед, перспективними напрямками вважаються  використання природно-географічних ресурсів, системний розвиток туризму, налагодження крафтових виробництв, створення технопарків, тощо.

Керівництво громади відкрито до пропозицій, які допоможуть зробити громаду економічно привабливою для інвесторів.

«Наша громада має бути привабливою для інвесторів, аби залучити їх вкладення, що дозволить збільшити надходження до бюджету, які будуть направлені на розвиток медицини, освіти, соціальний захист населення, розвиток інфраструктури та в цілому підвищить якість життя населення», – зазначили у громаді.

Поділитись
Зараз читають