Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Тарутинська громада провела в останню путь захисника Маріуполя, який загинув в запеклих боях понад рік тому (Фото)

Тарутинська громада провела в останню путь захисника Маріуполя, який загинув в запеклих боях понад рік тому (Фото)

На щиті до рідного селища Березине повернувся 21-річний нацгвардієць Петров, який боронив Маріуполь, коли у 2022 році там точилися запеклі бої. Про це повідомили у Тарутинській селищній раді.

Солдат Іван Петров загинув 20 березня 2022 року. Півтора року він вважався зниклим безвісти. Рідні до останнього плекали надію, що він живий, та кожного дня чекали його додому. Але 24 липня батьки Івана отримали чорного листа – тест ДНК показав, що одним із загиблих виявився їх син. 

Вчора, 30 липня, Іван востаннє повернувся додому, аби знайти вічний спокій у рідній землі.  

Відспівування воїна відбулося у храмі святого Димитрія Солунського, після чого усі присутні вшанували пам’ять загиблого захисника хвилиною мовчання.

Чин поховання відбувся з усіма почестями: під Державний Гімн України, який виконав оркестр національної гвардії, та військовий салют. Державний Прапор України, що огортав труну, військові передали родині, як символ мужності воїна та відданості рідній державі.

Мужність та самовідданість Захисника не залишилась непоміченими –  за самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі, Указом президента України солдата Івана Петровича Петрова було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поділитись
Зараз читають