Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Танцювальний колектив з села Василівка зайняв перше місце на фестивалі в Канаді

12 Травня 2023 09:40
Софія Чебан
Танцювальний колектив з села Василівка зайняв перше місце на фестивалі в Канаді

Народний аматорський танцювальний колектив «Росна китка» Василівського Будинку культури взяв участь у «Міжнародному канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2023» та посів перше місце серед чотирьох тисяч учасників.

Фестиваль є дистанційним і проводиться в партнерстві з канадською онлайн-платформою для студентів «ApplyBoard» за підтримки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. 

До організаторів фестивалю Народний аматорський танцювальний колектив «Росна китка» надіслав відеозапис танцювального номеру «Болгарська сюїта».

«Ми неймовірно раді цій перемозі. Тільки в нашій категорії «хореографічне мистецтво» було подано 4 тисячі заявок. Спочатку ми пройшли перший тур, що вже було для нас радістю, а потім ми отримали одне з перших місць», – розповідає керівниця колективу Віра Кунєва.

Всього перше місце отримали чотири танцювальні колективи і один з них – це юні танцюристи з Василівки. «Росна китка», по словах Віри Костянтинівни, не втрачає жодного шансу взяти участь у фестивалях та конкурсах, не дивлячись на воєнний стан в країні.

«Минулого року, ми взяли участь у трьох дистанційних фестивалях різного рівня і в двох отримали перші місця, а в одному навіть здобули Гран-прі», – поділилася Віра Кунєва.

Фестиваль проходив в березні. Нещодавно василівці отримали свої дипломи та медалі, а Віра Кунєва іменну подяку від фестивалю.

Диплом переможців
Подяка керівниці колективу
Поділитись
Зараз читають