Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Табаківський ліцей Болградської громади планує розпочати новий навчальний рік офлайн

10 Червня 2024 18:00
Софія Чебан
Табаківський ліцей Болградської громади планує розпочати новий навчальний рік офлайн

У Болградській громаді з початку повномасштабного вторгнення навчальний процес у закладах дошкільної та середньої освіти села Табаки проходив в онлайн режимі, оскільки там не було укриття. Новий навчальний рік Табаківський ліцей та садок планують розпочати у звичному для дітей та батьків режимі – офлайн. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”. 

“Будівельні роботи у садку на фінішному етапі, укриття також майже готове, тому маємо надію, що до ліцею повернуться його учні й у коридорах знову буде голосно на перервах”, – поділився директор Табаківського ліцею Георгій Маргарит.

Укриття побудоване з нуля та розташоване під землею праворуч від центрального входу до ліцею. Є запасний вхід та вихід, можливість пройти в укриття людям з інвалідністю та мамам з колясками.

Укриття обладнане системою вентиляції. Всередині приміщення проведено ремонт, підлога повністю застелена плиткою, є два санвузли, ремонт яких добігає кінця.

Нагадаємо, що згідно з інформацією, розміщеною на сайті державних закупівель Prozorro на будівництво споруди цивільного захисту (найпростіше укриття) в Табаківському ліцеї з бюджету громади виділили  9 132 454, грн. 

За договором, укриття мали б облаштувати до 1 грудня 2023 року, але з самого початку  було очевидно, що виконати такий обсяг роботи за такий короткий термін – не реально. В березні 2024 року староста села Володимир Терзі повідомив, що укриття готове на 70 відсотків.

Поділитись
Зараз читають