Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

У Чорному морі на протикорабельній міні підірвалось цивільне судно, яке йшло до одного з дунайських портів

28 Грудня 2023 11:37
Олександра Сергєєва
<strong>У Чорному морі на протикорабельній міні підірвалось цивільне судно, яке йшло до одного з дунайських портів</strong>

Подія сталася вчора, 27 грудня, неподалік острова Кубану, що знаходиться у вторинній дельті Кілійського гирла. Постраждало двоє членів екіпажу. Про це повідомив Сергій Братчук.  

Балкер VYSSOS під прапором Панами прямував під завантаження зерном до річкового порту, коли натрапив на міну. Внаслідок вибуху судно втратило хід і керування, а на верхній палубі виникла пожежа. Капітан зафіксував судно на мілині, завдяки чому вдалося уникнути затоплення.

Катери Морської охорони та пошуково-рятувальної служби вирушили на місце події та евакуювали членів екіпажу. Загалом з 18 людей, що знаходилися на борту, поранення отримали двоє. Одному було надано допомогу на місці, а ще одного довелося госпіталізувати до однієї з лікарень Ізмаїльського району.

Наразі до судна спрямовані буксири, які знімуть судно з мілини і доставлять в порт. Станом на ранок 28 грудня, згідно з даними ресурсу MarinTrafic, судно все ще знаходиться на місці аварії. 

Поділитись
Зараз читають