Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

На новорічні свята на Одещині посилять заходи безпеки

30 Грудня 2023 15:01
Олександра Сергєєва
<strong>На новорічні свята на Одещині</strong> <strong>посилять заходи безпеки</strong>

Для забезпечення безпеки та порядку на вулицях населених пунктів регіону Одещину патрулюватиме максимальна кількість піших та автопатрулів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

 Додатково поліцейські партулюватимуть парки, сквери та інші найбільш відвідувані людьми місця. Правоохоронці слідкуватимуть за недопущенням вчинення злочинів та правопорушень, перевірятимуть підозрілих осіб, контролюватимуть дотримання громадянами вимог воєнного стану, зокрема заборони стосовно продажу алкогольних напоїв, своєчасного припинення роботи закладів у сфері обслуговування, комендантської години, допомагатимуть людям, які цього потребуватимуть.

Також буде посилено контроль на дорогах з метою виявлення і попередження фактів керування транспортними засобами водіями у стані алкогольного сп’яніння та недопущення дорожньо-транспортних пригод.

Правоохоронці нагадують підприємцям і мешканцям регіону про сувору заборону продавати та використовувати у воєнний час піротехнічні засоби.

«Феєрверки, салюти, хлопавки, петарди та інші гучні забавки нині, як ніколи, недоречні, викликають у більшості людей лише тривогу та страх, і караються законом», – говориться в повідомлені.

Такод правоохоронці просять не забувати про дію комендантської години і  завчасно повернутися додому. На Одещині комендантська година діє з 00.00 до 05.00 години. У зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях забороняється перебування людей без спеціально виданих перепусток і посвідчень.  Виключення – необхідність пройти до укриття під час повітряної тривоги.

За потреби мешканці Одещини можуть звертатися до поліцейських на вулиці або телефонувати на спецлінію за номером 102. Також у підрозділах ГУНП в Одеській області працюють пункти незламності. За необхідності, у них також можна отримати допомогу, що стосується безпеки.

Поділитись
Зараз читають