Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Лише заробітна плата і заощадження: що задекларував Арцизький міський голова Сергій Парпуланський

23 Грудня 2023 10:35
Тетяна Терзі
Лише заробітна плата і заощадження: що задекларував Арцизький міський голова Сергій Парпуланський

Видання «Махала» продовжує аналізувати декларації міських голів півдня Одещини за отримані доходи в 2022 році. Цього разу ми переглянули декларацію Арцизького міського голови Сергія Парпуланського.

Об’єкти нерухомості

Сергій Парпуланський є власником з 2018 року земельної ділянки площею 20000 м2, вартість ділянки 56 232 грн, вона знаходиться в с. Плоцьк Арцизької громади. В цьому ж році набула права власності на земельну ділянку в с.Плоцьк і дружина міського голови – Кристина Панасівна. Площа земельної ділянки 18937 м2, а вартість  її – 53 243 грн

Родина живе в квартирі в м.Арциз площею 68,05 м2. Власником квартири є іноземний громадянин Іван Карабаджак, а родина володіє квартирою на правах безоплатного користування.

Донька Сергія Парпуланського Вікторія з 2021 року володіє земельною ділянкою в с. Виноградівка Арцизької громади площею 20000 м2, вартість якої невідома.

Транспорті засоби

Міський голова Сергій Парпуланський в червні 2022 року набув право безоплатного користування автомобілем MAZDA CX-5 2013 року випуску. Авто належить Парпуланському Афанасію Івановичу.

Корпоративні права

Дружина міського голови Кристина Панасівна має  50% корпоративних прав в ТОВ «БЕССАРАБСЬКИЙ АГРАРНИЙ СЕРВІС», яке має юридичну адресу в м.Київ.

Доходи

Серед доходів у родини лише заробітна плата Сергія Парпуланського, отримана за основним місцем роботи в Арцизькій міській раді, яка в 2022 році склала 582 744 грн. Родина має грошові активи. Так, дружина Кристина Панасівна зберігає в готівці  30000 UAH, а Сергій Афанасійович зберігає  15000 USD.

***

Нагадаємо, раніше інтернет-видання “Махала” розповідало скільки грошей, обʼєктів нерухомості та транспорту задекларував Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. Також стало відомо, що Ренійський міський голова Ігор Плехов живе лише на зарплату і не має заощаджень. А ось дружина Кілійського міського голови Вʼячеслава Чернявського не має доходів, але будує дім.

Поділитись
Зараз читають