Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СТОП збір: батьки Станіслава Флорова просять припинити збір коштів на лікування сина

03 Грудня 2023 09:31
Софія Чебан
СТОП збір: батьки Станіслава Флорова просять припинити збір коштів на лікування сина

Вранці нашій журналістці інтернет – видання “Махала”  зателефунав батько хлопчика Вадим Флоров та просив припинити збір коштів. 

Вже другу добу 8-річний Стасік перебуває в лікарні після ДТП. Вчора йому зробили операцію на руку та тазостегнову кістку. Сьогодні на нього чекає зустріч з нейрохірургом.  Попередньо лікарі помітили рідину у правій частині голови.

Я дякую всім, хто підтримує. За ці два дні на наш рахунок надійшла дуже кругла сума. Дякую всім і прошу припинити збір. Грошей поки вистачає, будемо держати в курсі та розповідати про стан Стасіка. Поки він в реанімації та в свідомість не приходив. Лікарі тримають його стан під контролем та пообіцяли, що ми зможемо побачити його сьогодні”, – каже батько хлопчика.

Нагадаємо, 1 грудня в Болграді на території першого містечка сталася ДТП, в результаті якої під колесами автомобіля опинився 8-річний мешканець Болграда Станіслав Флоров.

Хлопчик перебігав дорогу по пішохідному переході по вулиці Віктора Оцерклевича, але водій авто не помітив його та здійснив наїзд. Керманич не покинув місце ДТП та одразу ж викликав швидку. Хлопчика госпіталізували до місцевої лікарні у важкому стані, а потім перевезли до Одеської обласної дитячої лікарні в реанімаційне відділення.

Поділитись
Зараз читають