Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Спортсмен з Болградського району здобув перемогу у поєдинку на благодійному турнірі з професійного боксу

24 Квітня 2023 14:00
Тетяна Терзі
Спортсмен з Болградського району здобув перемогу у поєдинку на благодійному турнірі з професійного боксу

У Києві відбувся турнір у бійцівському клубі SpartaBoх. Перемогу в одному з поєдинків одержав майстер спорту з боксу, уродженець Тарутинщини Олександр Узун.

Це четвертий професійний поєдинок спортсмена. Цього разу він боровся з  професійним одеським боксером Костянтином Рибаковим. Боксери тримали в напрузі публіку протягом всього поєдинку, спостерігалося протистояння сильних бійців та все ж таки одноголосним рішенням суддів перемогу здобув саме наш земляк Олександр Узун.

Зазначимо, що турнір з боксу проводився з благодійною метою, зібрані кошти з проданих квитків та лотів аукціону, серед яких портрет Головнокомандувача Валерія Залужного та Начальника Генштабу Сергія Шаптали з їх особистими підписами, відправлять на потреби Збройних сил України. 

Ми маємо сумісними зусиллями наблизити перемогу у війні з російськими окупантами та повернути собі мирне життя! “, – написали у “Фейсбук” організатори турніру та процитували слова українського кінорежисера Олександра Довженка “Ми б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, – за Батьківщину».

Александр Узун родом з болгарського села Рівне Тарутинської громади, повне його прізвище Узун-Куртогло. Коли майбутньому боксеру було 9 років, його родина переїхала до Одеси. Єдиноборствами Олександр займається з 15 років, а через два роки перейшов у професійний бокс.

Тетяна Манолова

Фото зі сторінок  Олександра Узуна, бійцівського клубу SpartaBoх

Поділитись
Зараз читають