Пошук

Спортсмен з Білгород-Дністровського району став чемпіоном Європи з боксу

21 Жовтня 2024 13:30
Олександра Сергєєва

Боксер з села Андріївка Білгород-Дністровського району Юрій Захарєєв став чемпіоном Європи U-23. Про це повідомила пресслужба Федерації боксу.

Змагання проходили у столиці Болгарії – Софії. Бессарабський спортсмен виступав у ваговій категорії до 71 кілограму. Він впевнено перемагав у кожному з боїв. У фіналі Юрій переміг суперника з Литви та здобув омріяне золото, ставши чемпіоном Європи.

“Перевага Юрія була беззаперечною протягом усього турніру”, – розповіли свої враження від поєдинків у ФБУ.

Загалом жіноча й чоловіча збірні України вибороли 14 нагород, зокрема 8 золотих та стали першими в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, Юрій Захарєєв став чемпіоном світу у 19 років. Проте у 2022 році не зміг вибороти перемогу на чемпіонаті Європи та посів третє місце, принісши збірній бронзу.