Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Спортсмен з Арцизької громади відзначився у змаганнях зі спортивного самбо і поїде до Києва

Вихованець відділення самбо та дзюдо Арцизької ДЮСШ, учень 10 класу Арцизької школи №4 Ілля Лозанюк посів призові місця в двох змаганнях обласного рівня.

Про це «Махала» дізналася від  в.о. директора Арцизької ДЮСШ Сергія Лозанюк.

Так, в м. Одесі відбулися два Кубки області зі спортивного та бойового самбо ФІАС у різних вікових категоріях.

«Ілля Лозанюк подав заявку на участь у змаганнях серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження та серед чоловіків. За результатами проведених змагань Ілля здобув друге місце серед юнаків та перше місце у змаганнях серед чоловіків», – розповів Сергій Лозанюк.

Окрім отриманих нагород Ілля виборов право участі у Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» та у Кубку України, який пройде у лютому цього року в м. Києві.