Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Спокусилась айфоном: суд виніс вирок пасажирці автобуса Одеса-Болград, яка привласнила чужу валізу 

Спокусилась айфоном: суд виніс вирок пасажирці автобуса Одеса-Болград, яка привласнила чужу валізу 

Пасажирка автобуса сполученням Одеса – Болград випадково взяла чужу сумку з багажного відділення та віднесла її додому. Спочатку жінка хотіла повернути валізу власниці, але побачивши, що у середині знаходяться досить дорогі речі, вирішила залишити все собі. Про це Махала дізналася з судового реєстру

У травні цього року мати двох дітей поверталася з Одеси додому на рейсовому автобусі. Виходячи на своїй зупинці жінка випадково взяла сумку іншої пасажирки – неповнолітньої мешканки Болграда, але свою помилку зрозуміла лише вдома.

Спочатку вона хотіла подзвонити водієві та повідомити, що в неї чужа сумка. Однак допитливість перемогла і жінка, перед тим як повернути, вирішила зазирнути у середину. Серед особистих речей жінка знайшла нові босоніжки вартістю близько двох тисяч, павербанк, запакований «iPhone» моделі «Xr Black 64 GB» та безпровідні навушники «AirPodsPro». Загальна вартість змісту сумки складала понад 20 тисяч гривень. Через те, що жінка ніде не працює, перебуває у скрутному фінансовому становищі та самостійно виховує двох малолітніх дітей, вона спокусилася речами, які не може сама собі дозволити та залишила їх собі.

Водієві, який зателефонував їй у пошуках валізи, після того, як власниця помітила її відсутність, жінка збрехала, що не розуміє про що мова та ніякої сумки в неї немає. 

Однак дівчинка-підліток не збиралась дарувати комусь свої речі, тому разом із батьками звернулась до правоохоронних органів. Наряд поліції навідався до злодійки та виявив усі викрадені речі, у тому числі айфон, яким жінка вже почала активно користуватися. 

Правоохоронці вилучили вкрадене, а на жінку склали протокол та скерували справу до суду. 

Під час засідання жінка попросила вибачення перед дівчиною та щиро розкаялась у скоєному. 

Оскільки злочин було вчинено в силу важкого матеріального становища, яке не дозволяло підсудній придбати собі новий телефон, а потерпіла сторона не наполягала на суворому покаранні, бо речі отримала назад, суд звільнив жінку від відбування покарання та призначив їй  іспитовий строк тривалістю 3 роки. Крім того, жінка має сплатити державі процесуальні витрати в загальному розмірі 8 126 гривень.

Поділитись
Зараз читають