Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

СПЕЦЗАГІН “ПАЛЯНИЦЯ” НА ОДЕЩІНІ ГОТУЄ ВИПІЧКУ НА ПЕРЕДОВУ (ВІДЕО)

22 Квітня 2022 15:55
Софія Чебан
СПЕЦЗАГІН “ПАЛЯНИЦЯ” НА ОДЕЩІНІ ГОТУЄ ВИПІЧКУ НА ПЕРЕДОВУ (ВІДЕО)

Мешканки міста Подільськ на Одещині організувалися для того, щоб випікати для військовослужбовців. Жінки назвали себе спецзагоном “Паляниця”. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка відвідала імпровізований кулінарний цех.

“Я просто не могла сидіти. Я написала пост у Facebook, і на наступний день нас було 10 людей. Вони були небайдужими до ситуації в країні. Дівчата прийшли, ми почали випікати. На другий день, як ми тут організувались, у нас з’явилась назва “Паляниця”. Оскільки в інтернеті часто кажуть про паляницю, ми почули, нам сподобалось”, – розповіла засновниця кулінарного цеху Людмила Татар.

Наразі жінки випікають для військових паски до Великодня. У одному баняку – 40 кілограмів тіста. Воно руками вимішується півтори години.

Єдина серед жінок, хто має досвід у кулінарії – Олеся Фоменко. Вона працює кухаркою у дитячому садку.

“Якщо бути чесним, це не складно, ті, хто любить випікати тісто і цим займатися, їм не складно. Я люблю, і як кажуть, тісто треба обіймати, любити, пестити”, – розповіла жінка.

Спецзагін “Паляниця” за день виготовляє близько тисячі пасок. У розпорядженні жінок три духові шафи. Продукти та кошти на них приносять небайдужі люди. Після випічки паски прикрашають сухофруктами та горіхами. Кожну пакують в коробку та додають дитячий малюнок. Готові посилки підписують гаслами та побажаннями, військовослужбовці та волонтери забирають їх, аби відправити на передову.

Джерело

Поділитись
Зараз читають