Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Школярів Придунав’я запрошують приєднатися до Клубу Ревайлдерів дельти Дунаю: що для цього потрібно

19 Серпня 2023 17:02
Тетяна Терзі
Школярів Придунав’я запрошують приєднатися до Клубу Ревайлдерів дельти Дунаю: що для цього потрібно

В Придунав’ї відкривається Клуб Ревайлдерів Дельти Дунаю, до участі в якому запрошують школярів регіону. Клуб об’єднає учнів з України, Румунії та Республіки Молдова у їх захопленні природою регіону дельти Дунаю. Про це повідомляється на сторінці міжнародної громадської організації.

У Клубі Ревайлдерів Дельти Дунаю діти зможуть дізнатися багато нового про природу свого регіону та ревайлдинг, який допомагає відновити цю природу, ближче познайомитися з її мешканцями, взяти участь у цікавих онлайн та офлайн заходах, знайти нових друзів за інтересами у інших країнах.

Також, влітку наступного року відбудеться міжнародний Табір Ревайлдерів Дельти Дунаю, який запросить найбільш активних учасників Клубу відчути себе справжніми природоохоронцями, зануритися у практичні ревайлдинг-активності та отримати новий захоплюючий досвід.

«Ми запускаємо Клуб Ревайлдерів Дельти Дунаю, як платформу для спілкування дітей з різних країн, яких об’єднала природа Придунав’я. Попервах ми будемо активно підтримувати Клуб, організовувати заходи та заохочувати дітей ставати його учасниками. Але ми сподіваємося, що згодом він зможе функціонувати як незалежна спільнота, до якої будуть докладатися освітяни з усіх трьох країн. Ми розуміємо, наскільки важливо виховувати молоде покоління, яке любить природу свого краю та дбає про неї. Вони допоможуть зберегти дельту Дунаю на довгі роки»,  – розповіла Катерина Куракіна, cпівробітник із зв’язків з громадськістю Rewilding Ukraine.

Щоб приєднатися до Клубу, дітям необхідно заповнити он-лайн форму за посиланням, вказавши свою е-мейл адресу, на яку буде приходити розсилка з інформацією про заходи та новини Клубу. Участь у Клубі безкоштовна і є абсолютно добровільною, у переважній більшості заходів діти зможуть взяти участь не залежно від свого місця знаходження. Заходи, прив’язані до конкретної локації, будуть анонсовані заздалегідь та проводитимуться час від часу у всіх трьох країнах, щоб дати змогу дітям з різних куточків дельти Дунаю взяти в них участь. Майданчиком для обміну інформацією, світлинами, коментарями для учасників слугуватиме сторінка Клубу в Instagram.

“Щоб заохотити вас до першого кроку – вступу до Клубу – ми започатковуємо невеличкий конкурс: надсилайте нам одну світлину природи Придунав’я із короткою історією-поясненням, чому саме ця світлина важлива для вас. За вашою згодою ми розмістимо кращі світлини на Instagram сторінці Клубу, а серед учасників конкурсу будуть розіграні 5 комплектів гарних наліпок. Ми будемо час від часу розігрувати невеликі подарунки та заохочувати найбільш активних учасників Клубу», – запрошує Тетяна Балацька, координатор Клубу Ревайлдерів Дельти Дунаю.

Поділитись
Зараз читають