Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Щомісячно збирав «данину» з браконьєрів за дозвіл рибалити на Дністровському лимані: інспектора Одеського рибпатруля викрили у корупції

08 Листопада 2023 16:40
Олександра Сергєєва
Щомісячно збирав «данину» з браконьєрів за дозвіл рибалити на Дністровському лимані: інспектора Одеського рибпатруля викрили у корупції

Інспектор Одеського рибоохоронного патруля Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області налагодив злочинну схему з систематичного одержання хабарів від рибалок. Розмір хабаря залежав від виду біоресурсів. Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі. 

Рибалки платили щотижнево по 4 000 грн за вилов риби та по 2 000 грн за вилов ракоподібних.

Загалом сума місячної «надбавки до зарплатні» інспектора сягала до 360 000 гривень.

Викрили інспектора під час отримання 22 000 грн. За ці кошти він обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв, що «має зв’язки» та може вирішити будь-яке питання з інспекторами рибоохорони, службовими особами Нижньодністровського національного природного парку та Державної екоінспекції.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за зловживання впливом. Йому загрожує обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Чиновнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави.

Поділитись
Зараз читають