Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Щоб зігріти захисників: учні Болградського району невпинно продовжують допомагати ЗСУ

07 Березня 2024 12:30
Валерій Гайдаржи
Щоб зігріти захисників: учні Болградського району невпинно продовжують допомагати ЗСУ

На минулому тижні в учбових закладах Болградського району пройшли благодійні акції на підтримку Збройних Сил України. Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”. 

В Криниченському ліцеї провели збір коштів та закупили 200 хімічним термогрілок, 100 пар термошкарпеток, закупили матеріали для  виготовлення 100 окопних свічок. 

Виготовлення свічок проходило на базі гуртка ”Патріот”, який працює в багатьох напрямках. В роботі були задіяні учні, батьки та співробітники ліцею.

В нашому ліцею є парламент школи, де діти можуть пропонувати свої ідеї. Одна з таких ідей –  провести збір та закупити необхідне для ЗСУ. Дирекція школи підтримала цю ініціативу. Погода ще холодна, тому вирішили зігріти наших воїнів.  Усі придбані та виготовлені матеріали від школи передали до одного з волонтерів села, який допомагає закривати запити військових. Загальна справа завжди зближує, особливо коли знаєш, що це для наших захисників”, – розповіла педагог-організатор Криничненського ліцею Ганна Добрєва.

В Болградському ліцеї №2 провели благодійний ярмарок. Під час ярмарку продавали різні солодощі та хенд-мейд вироби. Всього протягом акції вдалось зібрати 26 тисяч 797 гривень. 

Після благодійного ярмарку всі зароблені кошти передали волонтерці Оксані Кілафли, яка завжди на зв’язку з військовими. 

Фото Криничненського ліцею та Болградського ліцею №2

Поділитись
Зараз читають