Інтернет-видання Бессарабії
Пошук

Що робити з землями та об’єктами Міністерства оборони, які не використовуються: проблемні питання обговорювали в Болградській РВА

29 Березня 2024 09:33
Тетяна Терзі
Що робити з землями та об’єктами Міністерства оборони, які не використовуються: проблемні питання обговорювали в Болградській РВА

В Болградському районі є багато земельних ділянок та об’єктів, які належать Міністерству оборони, але військовими не використовуються. Найбільше їх  в в Болградській, Тарутинській та Бородінській громадах. Вже багато років місцеві громади намагаються перевести ці землі в комунальну власність, але поки це не вдається. Про це повідомляє видання “Махала”.

Проблемні питання обговорювалися на робочій нараді в Болградській райдержадміністрації за участю Болградського міського голови та представників Білгород – Дністровської  квартирно-експлуатаційної частини МОУ. 

Мало того, що Болградська громада недоотримує податки за користування земельними ділянками під військовими містечками, та ще й не може контролювати незаконні будівництва, які проводять на них, та стан будівель, які поступово стають аварійними.

Нагадаємо, наше видання писало про масове несанкціоноване будівництво гаражів на території військових містечок в Болграді та про незадовільний стан історичної будівлі у серці міста, яка зараз занедбана.

Рік тому видання зверталося до Болградської міської ради з приводу історичної будівлі та отримало відповідь від начальниці відділу містобудування та архітектури, будівництва, ЖКГ та державного архітектурно-будівельного контролю Болградської міської ради Людмили Арнаут.

«Цей будинок не належить місту. Він належить Білгород-Дністровській КЕЧ. Ми намагаємося отримати від них відповіді на запити щодо використання будівлі, але марно», – розповіла Людмила Арнаут.

Як повідомили в Болградській РВА,  Болградська міська  рада планує знову звернутись  до Міністерства оборони України  з проханням прискорити передачу земель, на яких розташовані військові містечка та деякі будівлі.

Також обговорювалася можливість підписання між Болградською міською  радою та Білгород – Дністровською  КЕЧ Меморандуму щодо співпраці з питань проведення інвентаризації земель.

Фото видання та Болградської РВА

Поділитись
Зараз читають